Servis Otomasyonu

Müşteri Servis Yönetimi için CRM

MaximizerCRM’i Müşteri Servis Yönetimi için kullanmanız maliyetlerinizi kontrol altına almanıza, aynı zamanda üstün müşteri deneyimini sunarak uzun süreli birlikteliği ve müşteri sadakatini sağlamanıza yardımcı olur.

MaximizerCRM’i sorunların giderilmesini izleme, yönetme ve takip etme işlemlerinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda teknik destek, faturalama ve geri dönüşler için de kullanabilirsiniz.

Bir Başka Temel CRM Fonksiyonu: Müşteri Servis Yönetimi

Müşteri şikayet ya da servis kayıtları oluşturabilir, ticket numarası, ürün kategorisi, atanmış kişi ve bunun gibi bir çok bilgi ile istediğiniz zaman detaylı arama yapabilirsiniz. Hatırlatıcı bildirimler ile sorunları zamanında çözümleyebilir ve müşteri hizmet becerilerinizi artırabilirsiniz. Müşteri profilinize eklenen bu bilgiler ile sorunlara daha hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Online Hizmetler

Detaylı ürün bilgilerini içeren hızlı, araştırılabilir online bilgi bankası oluşturabilirsiniz. Bu sayede teknik hizmetler için aldığınız çağrı sayısını azaltabilir, çözümleri çalışanlar arasında paylaşabilir ve enerjinizi verimli kullanabilirsiniz.

Self Servis Hizmetleri

Self Servis Hizmetleri bütüncül bir müşteri servis hizmetleri stratejisi içinde düşünülmelidir. MaximizerCRM müşteri erişim portalı üzerinden, müşteriler kendi servis kayıtlarını ve sipariş durumlarını izleyebilirler.

Bilgisayar & Telefon entegrasyonu (Computer Telephony Integration (CTI))

CTI özelliğini gelen ve giden aramaları, arayan müşterilerin eski ve kritik kayıtlarını yakalamak ve görüşmeyi daha verimli kılmak için kullanabilirsiniz. MaximizerCRM’i CTI ile kullanmak için;

1. TAPI uygun bir telefon sistemi kullanmalısınız.
2. CallerID gösteren bir servis sağlayacıdan hizmet alıyor olmalısınız.

Servis Kalitenizi Ölçün

Acil müdahale gerektiren müşteri servis kayıtlarına dashboardlar, raporlar, uyarılar vasıtasıyla anlık olarak tespit edip ulaşabilirsiniz. Kendi işiniz için kritik olan kullanıcı tanımlı alanlar ile (ürün uygulama ve model numarası vs.) müşteri problemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.