Satış Otomasyonu

Satış İçin CRM

MaximizerCRM Satış Otomasyonu, gelişmiş Lead takibi ve Satış Fırsatı Yönetimi ile satış temsilcileri ve yöneticilerinin, uzun vadeli ve karlı ilişkiler oluşturmalarına yardımcı olur.

Tüm verilerin kullanışlı ve aksiyon odaklı bir çalışma alanında MaximizerCRM aracılığıyla toplanması -ki ister Mobil Cihaz ile, ister Online iken, ister Ofisteyken bu bilgilere sahip olabilirsiniz- hesaplarınızı ve satış fırsatlarınızı kolaylıkla yönetebilir, doğru Satış Tahmini Raporu (PipeLine) alabilirsiniz.

Bir Başka Satış Destek Fonksiyonu: Etkili Hesap Yönetimi

Uzun süreli müşteri ilişkileri oluşturun, sınırsız sayıda hesap yönetin ve bilgiye ulaşmak için yollarınızı kişiselleştirin. İstediğiniz bir alana göre arama yapın, tek klik ile sık kullanılan müşteri veya potansiyel listelerinize ulaşın. Lead atamaları ve kayıtlara erişim için Satış Bölgelerinizi yönetin. Maximizer Mobil erişimiyle yolda iken harita kullanın, müşteri bilgilerini güncelleyin.

Fırsat Takibinizi Artırın

Dahili satış yönetimi ve satış tahminleme sayesinde kolaylıkla kolaylıkla satış süreçlerinizi takip edin ve etkili stratejiler geliştirin. Zahmetsiz Grafik Satış Raporları ile Fırsat Kapanma Olasılığı dahil her ayrıntıyı takip edin. Satış ekibinizin hedefleri yakalayabilmesi için proaktif önlemler alın.

Teklif ve Sipariş Süreçlerinizi Geliştirin

Telefonda ya da online sipariş alıyor olabilirsiniz. MaximizerCRM’i teklif ve sipariş yönetim sürecinize entegre ederek fırsatlarınızı kapatabilirsiniz.

Satış Fırsat Yönetimi

Daha fazla satışa dönüştürebilme ve gelir elde edebilmek için tüm potansiyellerinizin zaman duyarlı bir şekilde ele alındığından emin olun. Her fırsatın satışa dönüşme oranını, kaynağını, durumunu ölçebilmek için doğru insanlara Otomatik uyarılar gönderin.

Satış Kota Yönetimi

Satış ekibinizi sorumlu, motive ve odaklanmış tutabilmek için satış liderlerinizi Bir Bakışta Raporları ve Görsel Panolar ile güçlendirin.

Her zaman Her Yerden Satışlarınıza Erişim

Mobil CRM ile (Son teknoloji akıllı telefonlar, tabletler ki bunlara android, iphone, ipad ve windows mobile dahil) satış ekibinizi güçlendirin ve onları anlamsız iş yükünden kurtararak size daha fazla gelir getirecek olan müşteriler ve potansiyeller üzerine odaklanmalarını sağlayın.