Raporlama ve İş Zekası

İş Zekası

Zamanında ve doğru bakış açısı ile etkili bir strateji geliştirin ve bilinçli iş kararları alın. MaximizerCRM 2015, kur çalıştır kolaylığında sağlam ve anlık eylem imkanı sunan iş zekası araçları sunmaktadır. Buna Excelde hazırlanmış ve kritik satış, pazarlama, müşteri hizmetleri gibi bilgileri içeren, yöneticiler için çok kıymetli raporlar dahildir.

Microsoft® ile Entegrasyon ve Excel Raporların Gücünü Hissedin

İsterseniz hazır, otomatik Excel rapor araçlarıyla pivot tablolar ya da grafikler kullanın, isterseniz anlık güncellenen kendi raporlarınızı oluşturun.

Excel raporları, MaximizerCRM içindeki diğer raporlama araçlarından sadece biridir. Outlook, Office, SharePoint ve SQL Server Reporting Services gibi araçlar ile raporlarınızı oluşturabilirsiniz. MaximizerCRM aynı zamanda Outlook ile müşteri kayıtlarınızı, takviminizi, görevlerinizi syncronize etmek için de bir fırsat sunar. Ek bir külfet olmadan, tekliflerinizi, mektup ve fakslarınızı ofis uygulamaları ile merge edebilirsiniz.

Diğer BackOffice veya FrontOffice Uygulamaları ile Senkronize Olun

XML kullanarak belirli aralıklarla ERP programları ya da başkaca programlar ile CRM’i senkronize edebilirsiniz. Tüm çalışanlarınız böylece kendileri için kritik bilgilere zaman kaybetmeden MaximizerCRM içinden ulaşabilirler.

Tek Bir Arayüz Üzerinde Muhasebe ve CRM Verilerini Toplayın

Çalışanlarınıza zaman kazandıracak tek bir kolay kullanımlı ara yüz ile müşterilerinizin bütünsel verilerini görüntüleyebilirsiniz. Finansal verilere ulaşarak daha verimli çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Örneğin, kredi limitleri, faturalar, önceki işlemler, satınalma işlemleri gibi bilgilere erişmek için bir başka program ara yüzüne ihtiyacınız olmasın.

Özelleştirme Ekranları

Özelleştirme için tasarlanmış kolay kullanımlı ara yüzü sayesinde, IT uzmanları ve Kod Geliştiriciler MaximizerCRMi entegre etmek, özelleştirmek ve gücünü artırmak için gerekli her şeye sahiptirler. Kendi işinizin terimlerine ait menü ve alan isimlerini belirleyebilirsiniz. Özel program davranışları, uyarı mesajları ve ekranlar tasarlayabilir ve başka programlar ile entegre edebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde HTTP üzerinden entegrasyon kurabilirsiniz.

MaximizerCRM HubSpot Konnektör

HubSpot all-in-one bir pazarlama yazılımıdır. HubSpot Konnektör ile satış ve pazarlama ekiplerinizi güçlendirin.  HubSpot ile oluşturduğunuz tüm potansiyelleri kolaylıkla MaximizerCRMe aktarabilir, potansiyellerinizin tüm profilini satış temsilcilerinizin ellerine verip satış süreçlerini azaltabilir ve satışa dönüş oranınızı artırabilirsiniz.