Pazarlama Otomasyonu

Pazarlama İçin CRM

MaximizerCRM, işinize göre pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılayan güçlü bir Pazarlama Otomasyonuna sahiptir. Çok yönlü ve otomatik olarak çalışan pazarlama kampanyaları, kolay kullanışlı web formları, Yatırım Geri Dönüş (ROI) hesaplayıcısı ve daha fazlası ile etkili lead oluşturabilir ve tüm seviyelerde müşteri deneyiminizi artırabilirsiniz.

Pazarlamayı desteklemek için önemli bir CRM fonksiyonu : CRM Pazarlama Otomasyonu

Anlık ya da ayrıntılı verilerden elde edilen bilgilerle otomatik ,dinamik ve kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyaları düzenleyebilir, hazır kullanımınıza açık raporlar ile kampanya performansınızı ve yatırım geri dönüşünüzü izleyebilir ölçebilirsiniz.

Kampanya etkinliğini belirleyebilir ve müşteri davranışları hakkında değerli bilgiler yakalayabilir, böylece gelecekteki pazarlama girişimleri ve kaynak tahsisi konusunda bilinçli kararlar verebilirsiniz.

e-Mail Pazarlaması ve Liste Yönetimi

Kolaylıkla, müşteri datanıza akıllı filtreler uygulayabilir ve hassas listeler oluşturabilir, maillerinizin açılma oranlarını takip edebilir, en fazla 5 adet landing page oluşturabilir ve hangi yolla erişilip erişilemeyeceğini ve abonelikten çıkma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

e-Mail, baskı veya Faks yöntemleri ile kişiselleştirilmiş, otomatik kampanya entegrasyonu ile ROI hesaplayabilir, bir satış personeline atanmamış satış potansiyelleri gibi kritik bilgileri izlemek için email uyarıları alabilirsiniz. Çok fazlı email kampanyaları planlayabilir ve otomatik önceden uyarlanan emailler ile müşteri deneyiminizi artırabilirsiniz.

Web sitenizden download, satınalma ve soru konulu istekler gibi otomatik aktiviteler ve online eventler ile potantsiyellerinizi yakından takip edebilirsiniz.

Web sitenizdeki formlar doldurulduğunda gidecek otomatik maili tasarlayabilir, seri olarak gidecek emailleri belirleyerek potansiyellerinizi bir sonraki satış adımına taşıyabilirsiniz.

Hazır kampanya şablonları ile zamandan kazanın ve kampanyalarınızı takip edin.

Website Pazarlama

Çalıştır kullan basitliğinde, eventler, anketler için bile kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz web formları ile yeni potansiyeller üretebilir ve ROI hesaplamaları yapabilirsiniz.

HubSpot ile Başarılı Inbound Marketing

HubSpot ve Maximizer CRM HubSpot connector ile Inbound Pazarlama, Sosyal Pazarlama yetinizi fark edilir bir şekilde artırın. Paha biçilmez lead takibi ile potansiyellerinizin kalitesini artırarak satış ekibinizi güçlendirin.