Mobil CRM

MaximizerCRM web tabanlıdır. İster kendi bulut sisteminizde isterseniz bizim bulut sistemimizde kullanabilirsiniz. Bu sayede maliyetlerinizi en aza indirebilir ve bunlara ek olarak da tüm akıllı telefonlar aracılığıyla her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınız ister ofiste isterseler yolda olsunlar tüm CRM datanıza gerçek zamanlı sahip olabilirler ve güncelleyebilirler.

Akıllı telefon ya da tabletler aracılığıyla satışlarınıza, müşteri servis kayıtlarına ve yönetim fonksiyonlarına hareket halindeyken bile Mobil CRM ile sahip olabilirsiniz.

Anahtar ölçüm değerlerinizi anlık izleyebilir, satış tahminlerinizi görebilir, müşteri servis isteklerini çözelebilir, yeni görevler ve aktiviteler oluşturabilir, takviminizi organize edebilirsiniz. MaximizerCRM ile tüm müşteri bilgileriniz anlık olarak parmaklarınızın ucunda.

İş Gücünüzü Harekete Geçirin

Çalışanlarınızı tüm ihtiyaç duydukları bilgilere erişebilir kabiliyette coğrafi olarak dağıtın.

Gerçek Zamanlı Güncellemeleri Görüntüleyin

Saha çalışanlarınıza, müşteri bilgilerine gerçek zamanlı olarak MaximizerCRMden erişme ve güncelleme imkanı verin.

Hareket Halindeyken Görevleri Yönetin

Kişi bilgilerine, görevlere, takvim randevularına, satış fırsatlarına ve müşteri hizmetlerine kapsamlı erişim ve güncelleme imkanı verin.

Anahtar Ölçümleri Kolayca Takip Edin

Gerçek zamanlı dashboardlar, raporlar ile İşinizin nabzını  tutun.

Verimliliğinizi Optimize Edin

Ofiste olmadığınız zamanlarda bile müşteriye erişim süresini azaltın, görüşme süresini artırın, daha çok lead elde edin ve işinizi ileriye taşıyın.