Microsoft Entegrasyonu

Microsoft Outlook®'ta CRM

MaximizerCRM ile MS Outlook arasında e-posta, rehber, takvim ve görevlerinizi senkronize ederek verimliliğinizi artırabilirsiniz. MaximizerCRM içinden Outlook mesajlarını görüntüleyebilir, kopyala ve yapıştır yapmadan otomatik olarak müşteri kayıtlarına kaydedebilirsiniz. Alternatif olarak, Outlook içindeki araç çubuğu ile maillerinizi MaximizerCRMe kaydedebilirsiniz. MaximizerCRM’in Microsoft Exchange bağlantısı da vardır.

Microsoft Office ® Uygulamalarıyla CRM

Microsoft Wordte teklif, proforma, mektup ve faks gibi belgeleri CRMdeki müşteri verilerinin herhangi bir alanıyla oluşturabilirsiniz.

İleride ihtiyaç olacağını düşündüğünüz belgeleri müşteri kayıtlarına kaydedebilirsiniz.

Başkaca ihtiyaç olduğunu düşündüğünüz şirket belgelerini, çalışanlarınızın rahatça erişebilmeleri için merkezi depolama alanına kaydedebilirsiniz.
Aynı zamanda tek tıklama ile müşteri bilgileri, fırsatlar, servis durumları ve kampanya ölçümleri de dahil olmak üzere bir çok veriyi Excel’e aktarabilirsiniz.

Excel'de veya Built-in Microsoft SSRS® ile Kendi Raporlarınızı Hazırlayın

Daha önceden hazırlanmış Excel şablon raporlarını kullanabilir ya da kendinize ait Excel raporlarını herhangi bir teknik ihtiyaç duymadan hazırlayabilirsiniz.

Bunlara ek olarak daha detaylı CRM raporları üretmek için önceden hazırlanmış SSRS® raporlarını kullanabilir ya da kendiniz raporlar hazırlayabilirsiniz.

En Güncel Bilgilere Erişmek için Microsoft SharePoint Bağlantılarını Kullanın

SharePoint portal üzerinden sorunsuz bir şekilde MaximizerCRM müşteri belgelerini aratabilir en güncel bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Şirketinize ait belgeleri SharePoint üzerinde depolayabilirsiniz.