Logo CRM

Ana MenüPazarlama, satış ve müşteri hizmet süreçlerini uçtan uca yönetmek, müşteri ilişkilerinde başarıyı yakalamak için, standart CRM çözümlerinden çok daha modern, kolay ve anlaşılır kullanıcı arayüzü sağlayan, tam kapsamlı bir CRM çözümü Logo CRM ile tanışın…

Son yıllarda değişen ve artan müşteri istekleri ve hizmet beklentileri, iş dünyasının yaşadığı büyük değişimi ortaya koymaktadır. Rekabetin arttığı küresel pazarda firmaların başarısı için ürün ve hizmet başarısı yeterli olmamaktadır. Bu yeni dönemde kaliteli ürün ve hizmetle birlikte, firmaların ürün merkezli olmaktan müşteri merkezli olmaya yönelmesi, teknolojinin gelişmesi sonucu müşteri ile ilgili her bilginin takip edilebilir, özellikle taleplerin ve bilginin firmalar tarafından kullanılabilir, yönetilebilir olması, bunu yaparken de çeşitli yönetim tekniklerinden, yazılımlardan ve teknolojiden yararlanılması önemli ölçüde avantaj sağlamaktadır.

Bilgi teknolojilerinin sağladığı imkanlarla, müşterilerin daha iyi tanınması, ilişkilerin geliştirilmesi  ve alınan geri dönüşler doğrultusunda hizmet kalitesinin artırılması, mevcut müşterileri korurken yeni müşteri kazanma imkanını da ortaya koymuştur.

Sektörler içinde ve hatta firmalar arasında değişen ihtiyaçlar doğrultusunda firmalara en uygun CRM çözümünü bulmak, yeni dönemde avantaj yakalamanın ilk adımıdır.

Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen Logo’nun yeni CRM çözümü Logo CRM, firmaların çalışma sistemleri içinde doğabilecek ihtiyaçları doğrultusunda, arayüzde ve model editöründe yapılabilen tanımlamalar sayesinde özelleştirilebilmekte, satış & pazarlama ekiplerinin veya teknik ekiplerin tüm randevu, görüşme, teklif, satış, iş süreçleri ve satış sonrası süreçlerini Logo’nun ticari ve ERP çözümleri ile entegre olarak anlık takip etmenizi ve raporlamanızı sağlamaktadır.

Güçlü Kurumsal Hafıza

Potansiyel veya çalışılan müşterilerinizi, bayilerinizi, tedarikçilerinizi kolayca tanımlayıp gruplayabilir ve seçili firma ile ilgili kişilerden fırsatlarına, takvim etkinliklerinden aktivitelerine, ilişkili belgelerinden tekliflerine ve satış sonrası memnuniyet/şikayet kayıtlarına kadar her bilgisine tek platformdan ulaşabilir, yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Etkin Aktivite Yönetimi

Aktivite YönetimiSatış ve satış sonrası hizmet veren ekiplerinizin tüm potansiyel veya mevcut müşteri route ziyaretlerini, görüşmelerini, toplantı notlarını detaylı bir şekilde kayıt altına alabilir, dashboard’lar ve KPI sayesinde anlık takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın, müşterileriniz ile görüştüğü konulara ve detaylarına kolayca ulaşabilir, kurumsal hafızanızın desteğini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Detaylı Fırsat Takibi

Fırsat ve TekliflerSatış fırsatlarınızı, proje ve ihale takiplerinizi tüm süreçleriyle birlikte tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Fırsatlar ile ilgili tüm detayları, yapılan işlemleri, kimin tarafından yapıldığını, görüşülen konuları ve verilen teklifleri ilişkili belgelerle birlikte görebilir ve yönetebilirsiniz.

Hızlı, Kontrollü ve Esnek Teklif Süreçleri

Teklif DetayTeklif süreçlerinize özel tanımlanabilen alanlar, görünümler ve şablonlar sayesinde daha hızlı teklif hazırlayabilirsiniz. Geçmiş fiyat kontrolü, opsiyonel/alternatif teklif ve ürün ilişkilendirme özellikleri sayesinde teklif sürecinize esneklik katabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurgulanabilen teklif onay süreçlerinin yanı sıra kullanmakta olduğunuz Logo çözümünün veritabanından otomatik olarak yapılan, anlık cari hesap risk limiti ve stok kalan miktarı kontrolleri ile insana bağlı hata oranını minimuma indirebilirsiniz.

Satış Sonrası Süreçler

AktiviteSatış sonrası süreçlerinizin gerektirdiği şekilde özelleştirilebilen “Destek Kayıtları” modülü sayesinde müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi süreçlerinizi veya IP santralleriniz ile entegre olarak çağrı merkezi süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Müşteri - Belge İlişkilendirme

İstediğiniz miktarda ana ya da alt klasör oluşturup, bu klasörlerde belgelerinizi, şablonlarınızı, ıslak imzalı bir dökümanın taranmış bir halini, gerekli şirket dökümanlarınızı saklayabilirsiniz. Bu belgelerinizi müşterilerinizle, aktivitelerinizle, fırsat ve teklif kayıtlarınızla ilişkilendirebilir ve hangi müşterilerinizin, hangi belgelerle ilişkilendirildiğini anında görüntüleyebilirsiniz.

KPI (Anahtar Performans Göstergeleri)

Tanımladığınız performans kriterlerine göre satış ekibinizin hedeflenen ve gerçekleşen satışlarını kişiye, ürüne, bölgeye göre anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca teknik ekibinizin veya firmanızın genel performansını tarih kriterleri bazında inceleyebilir, hedeflenen görüşme, fırsat veya teklif adetlerinin durumunu raporlayabilirsiniz.

Logo CRM SMB

 • Go Plus Entegrasyonu
 • Maksimum 16 Kullanıcı
 • Uyarlanabilirlik
 • Satış Sonrası Destek
 • KPI
 • Uygulama Ekleme (App Store)*

* İşaretli modüller opsiyoneldir.

Logo CRM Enterprise

 • Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise Entegrasyonu
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Uyarlanabilirlik
 • İş Akışı
 • Satış Sonrası Destek
 • KPI
 • Uygulama Ekleme (App Store) *

* İşaretli modüller opsiyoneldir.

Latest Tweet: RT @qlik: What's in your toolkit? We've got cash-flow, CAGR, amortization and so many more analyses in ours: https://t.co/pZ6WKRpqIB #FinSe…
40 people follow KuzluLTD
Twitter Pic ahmetek7 Twitter Pic cigdemgu Twitter Pic KuzluSer Twitter Pic hamzagur Twitter Pic Stratics Twitter Pic srknkrnf Twitter Pic mkuzlu Twitter Pic NetWall_