İnternet’te Başımız Rahat!

İnternet’te Başımız Rahat!

berqNet

Firmamızda internet artık işimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Onsuz yapamıyoruz, ancak siber tehditlerin de farkındayız. Çevremizde şahit olduğumuz kötü tecrübeler var. Bizim önlemimiz ise berqNET oldu.

berqNET

, Türkçe arayüzlü ve kolay kullanımı ile beğenimizi kazandı. Kullanmak için internet uzmanı olmak gerekli değil. İnternet kullanımını kendi koyduğum kurallarla yönetebiliyor, gereksiz ve yanlış kullanımın yol açabileceği iş kayıplarını kontrol ediyor,5651 numaralı yasadan kaynaklanan sorumluluklarımızı rahatlıkla yerine getiriyoruz.

Cazip ilk alım bedeli, düşük yenileme bedeli ve fiyatların Türk Lirası olması da berqNET’idiğerlerinden ayrıştırıyor. Üstelik hızlı ve Türkçe teknik destek hizmeti almak gibisi yok.

berqNET’i kullanıyoruz, memnunuz, tavsiye ediyoruz. Türk mühendisliğinin bir meyvesi olmasından da gurur duyuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Latest Tweet: RT @qlik: What's in your toolkit? We've got cash-flow, CAGR, amortization and so many more analyses in ours: https://t.co/pZ6WKRpqIB #FinSe…
40 people follow KuzluLTD
Twitter Pic ahmetek7 Twitter Pic cigdemgu Twitter Pic KuzluSer Twitter Pic hamzagur Twitter Pic Stratics Twitter Pic srknkrnf Twitter Pic mkuzlu Twitter Pic NetWall_