CRM Danışmanlığı

CRM Danışmanlığı

Kuzlu Proje, bağımsız CRM danışmanlığı yapmaktadır. Bu bağlamda Projenizin herhangi bir aşamasında size yardımcı olabilmek için tasarlanmış bir dizi bağımsız atölye çalışması sunmaktadır.

İsterseniz yeni bir CRM yazılımı seçimi sırasında, CRM’in uyarlanmasında, CRM’in akord edilmesinde ya da değiştirilmesi sırasında sizi rahatlatacak bağımsız danışmanlık hizmetleri verebilir.

CRM kültürünü işletmenize yerleştirmenizde ve çalışanlarınıza bu değerleri öğretme noktasında da ekibimiz size yardımcı olacaktır.

CRM'e Hazırlık

Uzman ve bağımsız CRM danışmanlarımızın yardımı ile sürece sağlam başlayın.

Müşterilerinizi ve potansiyellerinizi nasıl yöneteceğinizi biliyor olabilirsiniz. Fakat bu süreçleri yöneteceğiniz sisteminiz daha iyi olabilir.
CRM sistemlerine yeni olabilirsiniz. Belki de bir CRM sistemi sahibi de olmayabilirsiniz. Her iki şekilde de CRM’e geçiş dikkatli bir planlama gerektirir.

Bir CRM yazılımı seçmeden önce, nasıl yeni müşteriler kazanılır, ilişkiler nasıl geliştirilebilir ve eldeki müşteriler nasıl korunabilir gibi sorulara cevaplar bulmanız gerekiyor. Eğer bu sorulara cevap vererek bir CRM projesine başlarsanız sizi doğru yolda tutacak ve sizin için gerekli olan fonksiyonları tanımlamış olacaksınız.

CRM çalıştayı sorularınıza cevaplar bulmanızı sağlayacak.

 1. Nereden başlamalıyız?
 2. Ağrı nerede?
 3. Datamız var mı?
 4. Rotamız neresi?

CRM Seçimi

Çok kısa sürede sizin için gerekli fonksiyonları belirleyin ve size uygun CRM sistemini seçin.

Hangi sistem sizin için iyidir?

CRM pazarı yoğun ve çeşitlidir. Herbiri sizi etkilemek için yarışırlar ve iddiaları sizin için en iyi çözümleri ürettikleri şeklindedir. Dolayısıyla amaç bu fonksiyonları birebir karşılaştırmak değil, hangilerinin sizin işiniz için önemli olduğunu anlamaktır.

Uygun CRM’i seçme hizmetimiz sayesinde, doğru soruları sorarak, süreci denetleyecek, zorlukları aşacak bir ekip kurabilir ve iş modelini hayata geçirebilirsiniz.

CRM seçme hizmetimiz için şimdi irtibata geçin.

CRM Yönetimi

Yöneticilerinize CRM projesinin amacını ve faydalarını anlatın.

CRM ile yönetme.

CRM projelerinin başarısında yönetimin kademesinin etkisi çok büyüktür. Bu atölye sayesinde CRM sistemi tarafından üretilen verileri anlamak ve proje yönetim ekibine yardımcı olmak için pratik araçlar geliştirebilirsiniz.

Çalıştayın sonunda aşağıdaki yetkinliklere sahip olacaksınız.

 1. İletişim planları ve CRM kullanıcıları için içerik.
 2. Yönetim danışmanlık programları
 3. İç toplantı gündem ve ajendası ile raporlama kılavuzları
 4. KPI belirleme ve revizyonları
 5. Otomatik iş akış uygulamaları

İşletmenizi CRM sayesinde yönetmek için şimdi irtibata geçin.

CRM Stratejisi

Organizasyonunuz için yeterince kapsayıcı ve bir o kadar da esnek bir plan oluşturun. Stratejinizi ve taktiklerinizi belirleyin.

Başarılı bir CRM uygulaması için nelerin işe yarayıp yaramayacağı konusunda bir çalıştay isterseniz size aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz.

 1. İşiniz için en önemli amaç ve hedeflerin belirlenmesi
 2. KPIların belirlenmesi ve ölçülmesi
 3. Hedeflerin önceliğinin belirlenmesi

Böylelikle CRM’in tanımını ve çerçevesini belirleyebilir ve bir CRM yatırımına karar verebilirsiniz.

Kuzlu Proje bu hizmetleri Uzman Seviyesinde sertifikalı ve nitelikli personelleri ile vermektedir.